Home » 2013 Fietsen » Is die hond van u?

Is die hond van u?

Archief

Kalender van berichten

januari 2009
M D W D V Z Z
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Weblogstatistieken

  • 72.525 hits

Zondag 25 januari 2009

.

Wandelen_004a

.

We worden aangesproken door een duinwachter van het Zuid-Hollands Landschap. Daar waar in vroeger jaren koddebeiers te voet over de duinpaden liepen, rijden ze nu in een terreinwagen. Piet en ik zijn niet de enigen in het een paar jaar geleden aangelegde natuurgebied, tussen het begin van de Langevelderslagweg en de ingang van het zweefvliegveld. De hond van de man en vrouw die een stukje achter ons wandelen, vindt het gezellig om met ons mee op te lopen. Vandaar het misverstand. Wij blijven er niet bij staan om vast te stellen of zij er met een waarschuwing vanaf komen. In dit duingebied moeten honden aangelijnd zijn.

.

Wandelen_003a

.

Vanmiddag wandelen we vanuit ons dorp naar de Ruigenhoek. Daar gaan we door de Amsterdamse Waterleidingduinen naar het strand om een stukje zuiderlijker via de Langevelderslagweg weer terug te lopen naar ons dorp. Onderweg naar huis nemen we nog een bakkie bij café Geerlings.

In precies vier uur lopen we de ruim 20 km.


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Categorieën

Gezien

Fietsen, wandelen en meer

Willems Wonderlijke Wandelingen

zwerven over 's Heeren wegen

Bob op weg naar Santiago de Compostela

De voorbereidingen en de weg er naar toe.

%d bloggers liken dit: