Maandag 29 augustus 2022
We rijden vandaag door Zeeuws Vlaanderen en een rustig deel van België. Daarom doen we eerst boodschappen bij Albert Hein dicht bij ons overnachtingshuis in Vlissingen. De Prins Willem Alexander brengt ons van Vlissingen naar Breskens.

In IJzendijke is het tijd voor een koffietje. De twee horecazaken zijn dicht. Margo stelt voor om bij de PLUS-Markt te kijken of daar koffie gedronken kan worden. In de hal van deze winkel staat een koffieapparaat met prima koffie. Op een bankje bij de Witte Juffer, drinken wij het donkerbruine vocht. Deze molen is de enige bovenkruier in Nederland met een Vlaamse kap.
In België rijden we door Eeklo. Dit is de grootste plaats van de regio Meeltjesland. Deze kleine stad vervult een streekfunctie en is weinig indrukwekkend.


Ons VodF-adres staat in Gentbrugge, een stadswijk van Gent. We laten de fiets op ons overnachtingsadres staan en gaan met de tram naar het centrum van Gent voor eten en een rondwandeling. Betalen in de tram gaat anders dan in Nederland. Je houdt je bankpas tegen een speciaal apparaat. Dan verschijnt er een groene vink op het scherm. Een standaardbedrag wordt van je bankrekening afgeschreven. Bij eventuele controle kan de controleur van je bankpas aflezen dat je hebt betaald.
Fietsen in NL, BE en NL, dag 3, van Vlissingen naar Gent, 84 km.